اتوبیوگرافی مدیر وبلاگ

 

در سال 1341 در شهر الیگودرز لرستان بدنیا آمدم . تحصیلات ابتدایی و متوسطه و دبیرستان را در این شهر به پایان رساندم . پس از اتمام تحصیلات دبیرستان در سال 1360، با توجه به تعطیلی دانشگاهها (انقلاب فرهنگی) و شروع جنگ ایران و عراق و جنگ داخلی کردستان در خردادماه سال 1361 به خدمت سربازی اعزام شدم و بغیر از 3 ماه آموزشی که در تهران بودم ، بقیه مدت خدمت ( 21 ماه ) را در جبهه های جنگ در مناطق مهاباد - سردشت - پیرانشهر و جبهه های مرزی غرب کشور گذارانیدم و با شیوه های جنگهای نامنظم و پارتیزانی آشنا شدم . پس از پایان خدمت در سال 1363 در رشته ریاضی کاربردی دانشگاه شیراز قبول و 3ترم را در این رشته گذراندم و بعلت اینکه اهمیت و ارزشی به رشته های علوم پایه داده نمی شد ، از آن رشته انصراف داده و مجدداً در کنکور سراسری در رشته علوم تجربی شرکت کردم و بدلیل اینکه حد نصاب قبولی در رشته های مورد علاقه ام را کسب ننمودم ، سال بعد از آن در رشته ریاضی در کنکور سراسری شرکت کرده در سال1367 در رشته مهندسی عمران دانشکده فنی دانشگاه تهران تحصیلاتم را شروع و در این رشته ادامه تحصیل دادم . در سال 1371 فارغ التحصیل و از آن زمان تا کنون در امور مربوط به همین رشته مشغول به کار هستم . دارای پروانه اشتغال بکار از سازمان نطام مهندسی ساختمان استان تهران با درجه پایه یک محاسب ، نظارت و مجری نیز می باشم .

در حال حاضر کارهایم بیشتر در سمتهایی چون مدیریت پروژه های عمرانی ، مدیریت پیمان در مورد کارهای ساختمانی و نصب ماشین آلات کارخانجات صنعتی ؛ بخصوص صنایع غذایی ، معاونت فنی و اجرایی شرکتهای ساختمانی ، مدیریت فنی و اجرایی ، مدیر فنی ، مدیر واحدهای پیمان و رسیدگی ، سرپرستی دستگاه نظارت ، مدیریت امور قراردادها و از این جمله کارهای مربوط به این رشته می باشد .

هم اکنون در تهران زندگی می کنم ولی به بختیاری بودن خودم افتخار می کنم . در بچه هایم با اینکه در تهران متولد شده اند نیز همین حس و انگیزه وجود دارد.

علاوه بر علوم فنی مرتبط با حرفه ام به ریاضیات و فیزیک بسیار علاقه مندم ، شعر و بطور کلی ادبیات را دوست دارم و بقول معروف با آن حال می کنم .

از تمام آنچه سیاست نامیده می شود ، بیزار و متنفرم و خودم را با این چیزهایی که برایم بیگانه است مشغول نمی سازم ، اندیشه ام را برای کارهای مهمتری نیاز دارم . نه سبزم ، نه سرخم ، نه آبی ام ، نه رومی ام ، نه زنگیم . همان بیرنگ بیرنگم .

 

بطور کلی انسانی آزاده ام و هرچه را که منطقی باشد می پذیرم و غیر منطق اصلاً در کته ام نمی گنجد .

به موسیقی اصیل ایرانی علاقه دارم و تنها موسیقی که گوش می کنم ، همین هاست با صداهای استاد آواز ایران ، استاد شجریان و شهرام ناظری و آن قدیمیها که در بین مانیستند.

به ورزشهایی همچون ؛ کوه نوردی ، پیاده روی ، دوچرخه سواری ، تنیس روی میز نیز علاقه دارم .

/ 0 نظر / 15 بازدید